Petsitters – wyprowadzanie i dom tymczasowy dla zwierząt domowych w Polsce

Nie masz czasu, ale potrzebujesz zorganizować opiekę nad zwierzętami?  Tutaj na pewno uzyskasz pomoc:  https://petsitters.pl/ Petsitters to usługa, w której możesz znaleźć kogoś, kto zaopiekuje się Twoim zwierzakiem podczas Twojej nieobecności.

Na Petsitters będziesz musiał wprowadzić następujące dane: czy masz kota lub psa, jakiej usługi potrzebujesz (wyprowadzanie lub dom tymczasowy), wagę zwierzęcia, daty i godziny spaceru lub pobytu w domu tymczasowym oraz, oczywiście, Twój adres, aby opiekun wiedział, dokąd będzie musiał jechać  lub gdzie zamieszkać.

Jedną z najpopularniejszych usług serwisu jest dom tymczasowy. To on daje właścicielom możliwość wyjazdu na wystarczająco długi czas bez martwienia się o swoich pupili.

Porozmawiajmy o tym, jakie rodzaje domów tymczasowych dla zwierząt są możliwe w Polsce.

  1. Hotele dla zwierząt

Dość powszechna wersja domu tymczasowego we współczesnych realiach. Jest  całkiem dobra Twój zwierzak będzie pod stałą kontrolą pracowników i lekarzy weterynarii. Ale, jak rozumiesz, są tutaj pewne wady. W hotelu Twój zwierzak nie jest sam, są tam inne sierściuchy. Specjaliści oczywiście chcą znaleźć czas dla każdego zwierzęcia, ale czy myślisz, że mogą „rozerwać się”  na wszystkie?

Powstaje pytanie: jak sprawić, by zwierzę otrzymało swoją porcję miłości? Przejdźmy więc  do domu tymczasowego.

  1. Dom tymczasowy na waszym terytorium

Aby zwierzę nie czuło się pozbawione uwagi, znaleziono rozwiązanie – dom tymczasowy. Oznacza to, że wybrana przez Ciebie „niania” może mieszkać w Twoim domu podczas Twojej nieobecności i w pełni opiekować się pupilem.

Jeśli nie chcesz wpuścić człowieka do swojego domu, „niania” może być gościem – karmi zwierzę, zmienia wodę, sprząta po nim, w razie potrzeby spaceruje, zabawia je i wychodzi. Najczęściej dzieje się tak z kotami, ponieważ doświadczają one dużego stresu przy zmianie sytuacji. Ale z psami historia jest trochę inna.

  1. Dom tymczasowy na terytorium opiekuna

Pies bardziej cierpi nie z powodu zmiany scenerii, ale bez uwagi właściciela. Dlatego jeśli opiekun nie może mieszkać u was, mieszkanie u opiekuna jest świetną opcją. Niania będzie mogła opiekować się zwierzakiem 24/7, odda całą swoją czułość, miłość i troskę tylko jemu. Ta opcja domu tymczasowego jest wybierana przez właścicieli psów w 82% przypadków.

Jeśli potrzebujesz „niani” dla swojego zwierzaka, wejdź na naszą stronę internetową i uzupełnij wymagane informacje. Serwis wybierze dla Ciebie odpowiednich kandydatów, a Ty będziesz mógł zapewnić swojemu zwierzakowi pełnię życia, nawet będąc daleko od siebie.

Petsitters –  przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *