Modne pierścionki na każdą okazję

Kobiety uwielbiają ozdabiać swoje dłonie. Chętnie noszą bransoletki, zegarki, coraz częściej decydują się też na drobne symboliczne tatuaże, wykonywane na przykład na palcach. Klasyczną ozdobą dłoni są też pierścionki. Można sięgać po te najmodniejsze, na przykład w formie cieniutkich obrączek noszonych po wiele naraz albo po coś eleganckiego i klasycznego, jak pierścionek z oczkiem.

Modny pierścionek dla każdej z nas

Tak jak we wszystkich dziedzinach życia, tak też wśród dodatków pojawiają się pewne trendy i mody, które zwyczajnie warto znać. Teraz najpopularniejsze są cieniutkie pierścionki w formie obrączek. Nosi się je po kilka naraz, dzięki czemu na dłoniach prezentują się wyjątkowo. Można wybierać obrączki ze srebra lub złota. Czymś pomiędzy są pierścionki z pozłacanego srebra, które pięknie błyszczą, ale nie są tak kosztowne, jak te złote. Cieniutkie obrączki najczęściej wysadzane są kamieniami. W wersji budżetowej będą to kamienie półszlachetne lub cyrkonie. W wersji droższej kamienie szlachetne, na przykład brylanty, szmaragdy, rubiny. Można tworzyć swoje zestawy i tak zwane sety, kupując obrączki na sztuki. Wtedy każda z kobiet będzie miała swój spersonalizowany komplet, który podkreśli jej indywidualny styl.

Elastyczne pierścionki z kamieni półszlachetnych

Pewną nowością, czymś niezwykle modnym, są elastyczne pierścionki na specjalnej żyłce, które wykonane są z kamieni półszlachetnych oraz perełek. To wyjątkowa propozycja dla kobiet, które cenią dodatki utrzymane w duchu boho. Takie pierścionki wyglądają bardzo atrakcyjnie, gdy dłonie są opalone. Również można nosić je po kilka naraz, na obydwu dłoniach. Uzyskuje się niezwykle artystyczne efekt. Inspiracji można szukać na przykład na Instagramie. To właśnie tam po raz pierwszy pojawiła się moda na takie pierścionki. Do ich tworzenia wykorzystuje się minerały i kamienie półszlachetne, a także perły naturalne. Dlatego każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Klasyczne pierścionki z oczkiem

Niektóre kobiety wolą coś klasycznego, pięknego, wykonanego z prawdziwą pasją przez rzemieślnika jubilera. Wtedy dobrym wyborem będzie po prostu tradycyjny pierścionek z oczkiem z kamienia szlachetnego lub półszlachetnego. Takie pierścionki najlepiej nosić solo, bo wtedy pięknie prezentują się na dłoni i są dobrze wyeksponowane. Można wybierać proste nowoczesne formy, w których kamienie osadzone są centralnie. Można też zdecydować się na coś bardziej w duchu retro, ponieważ takie wzory również powstają w pracowniach jubilerskich. Wszystko zależy od preferencji konkretnej kobiety.

Personalizowane pierścionki z kamieniami

Coraz więcej marek modowych decyduje się na stworzenie swoich linii z dodatkami i biżuterią. To właśnie tam można kupić bardzo ładne pierścionki z kamieniami półszlachetnymi, które nie są tak drogie, jak propozycje od jubilera. Warto je rozważyć, bo to cudowny dodatek do wiosennych i letnich stylizacji, który nie zrujnuje kieszeni.

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *