Męski wieczór – 3 pomysły na spędzenie czasu z kolegami

Męskie koszulki, ekwipunek, jedzenie i dobry nastrój – tyle musisz ze sobą zabrać na męską wyprawę. Przygotuj koszulki męskie na zmianę, bo będzie się działo. Zamiast organizować kolejny męski wypad do pobliskiego pubu, pomyśl o czymś nieco ciekawszym, bardziej angażującym i pozwalającym na wspólne spędzenie czasu. Oto nasze trzy topowe pomysły na czas z kolegami.

Koszulka męska na paintballu

Sięgnij po dobrej jakości koszulkę męską, bo poleje się pot. Paintball to świetny pomysł na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi ci mężczyznami. Wielu z nas ma w sobie instynkt myśliwego. Z chęcią niejeden mężczyzna da upust swoim emocjom wojownika w odpowiednio przygotowanych do tej zabawy warunkach. Ponadto, taka zabawa to świetny sposób na integrację. Nawet jeśli dobrze się znacie, paintball odkryje przed wami to, czego jeszcze o sobie nie wiedzieliście. Przy okazji będziecie mogli sprawdzić swoją lojalność, odwagę, zaufanie. Tego typu wyjazdy bardzo zbliżają, a przy okazji pozwalają na upust testosteronu i adrenaliny w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Chcesz przygotować dla swoich przyjaciół wyjątkową pamiątkę? Zamów specjalne męskie t shirty upamiętniające taki wypad. Posta na najbardziej uniwersalne modele. Możesz przygotować koszulkę z krótkim rękawem na pamiątkę po zakończonej rywalizacji. Jeśli jednak chcesz, aby przyjaciele założyli koszulki na czas rozgrywki, postaw na model z długim rękawem, który będzie stanowił dodatkowe zabezpieczenie rąk.

Męskie koszulki na górską wyprawę

Lubicie wyzwania? Górska wyprawa z noclegiem pod gołym niebem z pewnością przypadnie wam do gustu. To może nieco mniej emocjonujący pomysł niż gra w paintballa, ale daje z kolei okazję i czas do rozmów, którego na co dzień przecież tak bardzo nam wszystkim brakuje. Zabrać ze sobą nie musicie wiele: spodnie, t shirty męskie, termos z gorącą herbatą i jedzenie. Do tego koniecznie śpiwór, namiot. Pamiętajcie jednak, aby miejsce na nocleg wybrać tam, gdzie pozwala na to prawo. Nie w każdym lesie można nocować bez przeszkód. Podczas takiej nawet weekendowej wyprawy możecie oderwać się od codzienności, poczuć więź z naturą, ale przede wszystkim ze sobą nawzajem. Będzie czas na wysiłek fizyczny, pokonywanie słabości, uwolnienie adrenaliny i naukę cierpliwości przy rozpalaniu ogniska. Przede wszystkim jednak będzie czas na bycie razem, wzajemne się wysłuchanie i radość ze wspólnej wyprawy. Taka wyprawa kosztuje niewiele, a dać może wam naprawdę dużo.

Quady – czemu nie?

Doskonały pomysł na wspólny wypad za miasto, choćby na kilka godzin to także quady. Pamiętaj jednak, aby uprzedzić dziewczynę, że twoja koszulka męska będzie się nadawaa po tej wyprawie do natychmiastowego prania. Jazda po bezdrożach, szczególnie pod koniec lata lub jesienią to genialny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Jeśli brakuje wam adrenaliny i chcecie się wyszaleć podczas męskiego wypadu, nic lepszego nie może wam wpaść do głowy. W zależności od umiejętności i oczekiwań, możecie wybrać prostsze, jak i trudniejsze trasy. Możecie szaleć po bezdrożach lub pokonywać naprawdę niełatwe często leśne tereny.

Wypad w mieście? Kręgle

Pub może i wam się znudził, ale jeśli połączycie go z kręgielnią zrobi się zdecydowanie ciekawiej. Jeśli macie dla siebie tylko popołudnie, jeśli szukacie pomysłu na spędzenie wieczoru w mieście, kręgle to doskonały pomysł. Możecie porywalizować, pogadać, pośmiać się i pobawić. Wszystko w jeden wieczór, który może zamienić się w męską tradycję. To co? Organizujemy ekipę i ruszamy w miasto?

 

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *