Kiedy warto zdecydować się na przeszczep włosów?

Od kilku lat lawinowo rośnie liczba pacjentów, którzy decydują się na przeszczep włosów w Turcji. To właśnie przede wszystkim Stambuł – poza niewątpliwymi walorami turystycznymi, stał się stolicą tego typu zabiegów, a profesjonalne kliniki wyspecjalizowały się w tego typu usługach. Z przeszczepu włosów korzystają osoby w różnym wieku i o rozmaitych potrzebach.

Modne zabiegi przeszczepu włosów w Turcji

Klienci decydują się na zabieg przeszczepu włosów w Turcji z kilku powodów. Przede wszystkim funkcjonujące tam kliniki zatrudniają wyspecjalizowanych chirurgów oraz personel pomocniczy. Tym samym można liczyć na wieloletnie doświadczenie pracowników oraz dostęp do najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie. Tureccy lekarze mają kompetencje w radzeniu sobie z różnymi rodzajami włosów. Poza tym oczywiście przyciąga cena oraz sprawna organizacja całego wyjazdu i pobytu w klinice. Można nawet powiedzieć, że turystyka medyczna kwitnie, a klientów stale przybywa. Zabieg przeszczep włosów Turcja opinie ma bardzo dobre, co również przyciąga wszystkich, którzy myślą o transplantacji.

Skuteczny przeszczep włosów metodą fue

Dużą popularnością cieszy cię nowoczesny przeszczep włosów metodą fue. Zastąpiła ona tradycyjny sposób FUT i jest najczęściej stosowana przez tureckich lekarzy. W tym wypadku materiał do zabiegu przeszczepu włosów pobiera się z obszaru dawczego. Może to być na przykład tył głowy i jej bok. Następnie są przeszczepiane do obszarów biorczych – czyli miejsc dotkniętych łysieniem. Metoda fue pozwala na uzyskanie gęstszych i bardziej naturalnych rezultatów. Daje szansę na pobranie większej liczby graftów krótszym czasie z obszaru dawczego. Poza tym nie pozostawia blizn. Metoda przeszczepu mieszków włosowych jest także mało inwazyjna, a pacjent dochodzi do siebie około 10 dni. Szczególnie klienci cierpiący na łysienie androgenowe doceniają naturalny wygląd, jaki można w efekcie uzyskać.

Tani zabieg przeszczepu włosów w Turcji

Poza doświadczeniem personelu w dziedzinie przeszczepu włosów Turcja przyciąga również sprawną organizacją wyjazdów i opieką nad pacjentami. Poza tym jest zdecydowanie taniej. Ceny przeszczepu włosów są nawet do 75% mniejsze niż w innych europejskich krajach, więc nic dziwnego, że także aspekt ekonomiczny gra tu bardzo dużą rolę. Poza tym każdy z pacjentów jest najlepszą reklamą tego typu usług. Naturalny wygląd, krótka rekonwalescencja oraz minimalne ryzyko infekcji sprawiają, że przeszczepie włosów metodą micro fue jest obecnie najlepszą opcją.

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *