Jak zorganizować niezapomniane 30 urodziny?

Okrągłe urodziny zazwyczaj świętowane są huczniej niż wszystkie pozostałe. Tak zwana 30-stka dla wielu osób jest równoznaczna z wejściem w świat ludzi dojrzałych, rozpoczęciem kolejnego etapu życia. Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość solenizantów chce ją należycie uczcić. Jak wobec tego zaplanować przyjęcie z okazji „zmiany kodu na trójkę z przodu”? Na czym się skupić w trakcie organizacji? Podpowiadamy!

Wybierz miejsce, które spełni Twoje oczekiwania

20 urodziny są pożegnaniem wieku nastoletniego, 40 urodziny to symboliczna połowa życia. Z kolei 30 urodziny zdają się być czymś pomiędzy. Zebraliśmy już pewne doświadczenia, zgromadziliśmy wspomnienia, odrobiliśmy kilka życiowych lekcji. Nadal jednak wiele przed nami. Przed niektórymi założenie rodziny, wybudowanie domu czy dalszy rozwój kariery zawodowej. Na tym etapie doskonale wiemy, co lubimy, a czego nie. 

Planując przyjęcie z okazji urodzin, powinniśmy wziąć to pod uwagę. Zwolennicy klasycznych imprez mogą zdecydować się na wyprawienie urodzin w klubie lub wynajętej sali.
Ci, którzy preferują nieco spokojniejszą atmosferę, powinni postawić na klasyczną domówkę. Chodzi o to, by pozostać w zgodzie ze sobą. Tylko wtedy można się rozluźnić
i po prostu dobrze bawić…

Poza tym, domowe przyjęcie nie musi być nudne! Wystarczy je odpowiednio zaplanować! Aby nieco zaskoczyć gości, można zaproponować im oryginalne alkohole. Wódka toruńska – torunskiewodki.pl to świetny przykład trunku, który idealnie współgra z polską kuchnią.
Jeśli więc chciałbyś świętować urodziny w typowo polskim stylu, zaserwuj swoim gościom rodzimą kuchnię, puść polską muzykę i poczęstuj przyjaciół tradycyjnym trunkiem! Dla urozmaicenia zorganizuj również karaoke, kalambury albo zaproponuj kilka rozgrywek w ciekawe planszówki.

Zaproś ludzi, wśród których dobrze się czujesz 

Dla niektórych lista gości nie jest tak oczywistym tematem, jak mogłoby się wydawać. Dorosły człowiek, którym z pewnością jest trzydziestolatek, powinien już wiedzieć, w towarzystwie jakich osób czuje się swobodnie. 

Wysyłając zaproszenia do rodziny i przyjaciół, warto byś wziął pod uwagę jakość poszczególnych relacji. Jako solenizant masz prawo spędzić swoje urodziny w gronie wybranych, naprawdę bliskich osób. Przyjęcie urodzinowe zaplanuj więc tak, by bawić się
w swoim stylu, w towarzystwie ludzi, których kochasz i lubisz. 

Pamiętaj o gościach i ich komforcie

W jakich aspektach powinieneś wziąć pod uwagę preferencje gości? Jeśli na urodzinach mają pojawić się osoby przestrzegające konkretnej diety, w dobrym tonie będzie zaserwowanie im odpowiednich posiłków i przekąsek. 

To samo tyczy się alkoholu. Wspomniana już wódka toruńska to flagowy produkt polskiej firmy. Z pewnością zasmakuje każdemu, kto nie stroni od mocniejszych alkoholi. Poza tym, sklep z alkoholem Torunskiewodki.pl daje możliwość zamówienia zarówno czystej, jak i smakowej odsłony trunku. Jeśli jednak masz świadomość tego, że na przyjęciu pojawią się także abstynenci,  znajdź ciekawe przepisy na bezalkoholowe koktajle. 

W dużym skrócie, typowo polskie przyjęcie można zorganizować na różne sposoby. Bez względu na to czy mówimy o weselu, czy o urodzinach – impreza może być huczna lub wręcz przeciwnie, kameralna. Grunt to przyjazna atmosfera i suto zastawiony stół!

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *