iPhone 12 Pro Max – gigant od Apple

Apple iPhone 12 Pro Max to bez wątpienia najlepszy smartfon giganta z Cupertino. Może pochwalić się fenomenalnym i największym w historii marki ekranem, doskonałym aparatem i szalenie wydajnym procesorem. Czy warto go kupić?

iPhone 12 Pro Max – gigant od Apple

Jesienią ubiegłego roku firma Apple zaprezentowała aż cztery modele z rodziny 12. Portfolio zamyka iPhone 12 Pro Max, który jest najbardziej zaawansowanym modelem z całej serii. Otrzymał on największy ekran OLED Super Retina XDR o przekątnej aż 6,7 cala i rozdzielczości 2778 x 1284 piksele, czyli dokładnie takiej samej, jak w przypadku modelu Pro. Jasność maksymalna wynosi 1200 nitów, a kontrast 2000000:1. Technologia OLED, znana nam już z innych flagowców, perfekcyjnie oddaje kolory, ma idealne kąty widzenia i zapewnia najwyższą jakość wyświetlanych treści. Smartfon napędza sześciordzeniowy procesor Apple A14 Bionic, wspierany przez 6 GB RAM. Cała specyfikacja prezentuje się następująco:

  • Procesor: Apple A14 Bionic, 6 rdzeni
  • System operacyjny: iOS 14
  • Pamięć operacyjna: 6 GB
  • Pamięć wbudowana:128, 264, 512 GB
  • Łączność: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 5G, NFC, Lightning

iPhone 12 Pro Max – król fotografii

Apple iPhone 12 to telefon, którego już przed premiera okrzyknięto królem fotografii. Nikogo to nie powinno dziwić. Aparaty w smartfonach z logo nadgryzionego jabłuszka już od dawna pełnią rolę jednego z liderów mobilnej fotografii. Gigant z Cupertino z roku na rok ulepsza zestaw aparatów, aby spełnić oczekiwania swoich klientów. Apple iPhone 12 Pro Max wyposażono w potrójny aparat, który składa się:

  • obiektywu podstawowego: 12-megapikselowy, przysłona f / 1.6, optyczna stabilizacja obrazu (OIS),
  • teleobiektywu (5-krotny zoom optyczny): 12 MP, f / 2.2, OIS,
  • obiektywu ultraszerokokątnego (0.5x): 12 MP, f / 2.4.

Dodatkowo pracę aparatu wspiera skaner LiDAR, który przenosi fotografię na wyższy poziom. W iPhone 12 Pro Max mamy także 5-krotny zoom optyczny i stabilizację obrazu. Poza świetnymi zdjęciami możemy również nagrać fenomenalne wideo, ponieważ iPhone 12 Pro Max otrzymał wsparcie HDR Dolby Vision z możliwością nagrywania 4K. Jakość filmików przechodzi najśmielsze oczekiwania. To idealny sprzęt do nagrywania popularnych vlogów.

Apple iPhone 12 Pro Max – czy warto kupić?

Apple iPhone 12 Pro Max to najbardziej okazały telefon giganta z Cupertino, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania. Obecność skanera LiDAR pozwala robić jeszcze lepsze zdjęcia. Nadal mamy tutaj zabezpieczenie biometryczne w postaci skanera twarzy Face ID. Nowością jest również MagSafe, umożliwiające bezprzewodowe ładowanie telefonu. Smartfon ma wszystko, czego można od telefonu oczekiwać. Niestety jest drogi. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek. Pamiętajmy jednak, że jest to telefon, stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy potrzebują niezawodnego, wydajnego sprzętu, który robi fenomenalne zdjęcia. Warto również przesiąść się na niego, jeśli obecnie mamy iPhone’a 11. W iPhone 12 Pro Max jest tyle nowości, że wymiana jest jak najbardziej uzasadniona.

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *