iPhone 12 mini – mały, ale wydajny smartfon Apple

Produkty firmy Apple, nawet te przeznaczone dla mniej wymagającego odbiorcy znane są z bardzo wysokiej jakości wykonania i niezawodnego działania. Warstwa Ceramic Shield zapobiega uszkodzeniom ekranu, spowodowanym przez upadek, a zbadana w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych odporność na wodę pozwala najnowszym iPhone 12 mini na przetrwanie nawet do pół godziny w w0dzie na głębokości 6 metrów. Są to więc urządzenia, które trudno zniszczyć podczas ich użytkowania, gdy wykorzystujemy profesjonalne kamery urządzenia by nagrać wideo HDR. Jakie zalety ma iPhone 12 mini?

Telefon iPhone 12 mini – dlaczego warto go mieć?

Choć Iphone 12 mini jest najmniejszym przedstawicielem serii „dwunastek”, nie znaczy to, iż jest najsłabszy. Posiada rewelacyjny wyświetlacz o przekątnej 5,42 cala (choć faktyczny obszar wyświetlania jest odrobinę mniejszy) zabezpieczony przed upadkiem powłoką Ceramic Shield. Przy porównaniu warstwy Ceramic Shield z poprzednimi modelami okazało się, iż jest ona nawet czterokrotnie bardziej wytrzymała na uszkodzenia. Urządzenie wyposażone jest w procesor A14 Bionic – to najszybszy czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Umożliwia on na przykład przetwarzanie bilionów operacji na sekundę, dzięki czemu telefon iPhone 12 mini i jego bardziej rozbudowani bracia gwarantują użytkownikom niezawodność w działaniu.

Apple iPhone 12 mini – doskonały obraz

Iphone 12 mini umożliwia kręcenie filmów w formacie Dolby Vision i rozdzielczości 4K, dzięki czemu można ukazać nieosiągalne dotąd bogactwo szczegółów. Dolby vision pozwala także na wykorzystanie efektu HDR, a nowy obiektyw szerokokątny wpuszcza o jedną czwarta więcej światła, dzięki czemu obraz jest jaśniejszy i bardziej szczegółowy, niż w poprzednich wersjach. Przedni aparat oferuje tryb nocny, pozwalający na nagrywanie wyraźnych filmów nawet w ciemnościach. Można je później obejrzeć na ekranie telewizora, by w pełni docenić ich jakość. Więcej informacji na temat iPhone 12 mini można znaleźć na stronie: https://lantre.pl/iphone.html

Iphone 12 mini 64gb – współpraca z Apple AirTag

Innowacyjna technologia Apple umożliwiła stworzenie urządzeń, doskonale współpracujących z najnowszymi modelami iPhone. Jednym z nich jest najnowszy lokalizator Apple AirTag, czyli lokalizator, który wspólnie z Iphone 12 jest w stanie znaleźć zgubioną rzecz, do której jest przyczepiony. AirTag wysyła zabezpieczony sygnał poprzez łącze Bluetooth, który następnie trfia do chmury iCloud.. Umożliwia to wyświetlenie położenia lokalizatora na mapie, wyświetlanej na ekranie naszego iPhone. Cały proces nie zużywa zbyt wiele energii oraz danych komórkowych, można go więc bezpiecznie wykorzystać w poszukiwaniu zgubionych rzeczy.

 

bronsy.pl Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *